Rezervace

Ani v dnešní době nechceme opomíjet osobní kontakt s našimi hosty, po odeslání vyplněného formuláře Vám rezervaci potvrdíme.

Pokud chcete objednat pokoj telefonicky nebo máte jakýkoliv dotaz, jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 777 285 215

Kdy k nám máte v plánu přijet?

Povinné údaje jsou označeny *Prvorepubliková pivnice

Unikátní počin rekonstrukce prvorepublikového prostoru pivnice přímo v prostorách penzionu nabízí našim hostům možnost nevšedního odpočinku přímo na penzionu. Dle dochovaných dobových materiálů byl obnoven původní lesk typické českokrumlovské “knajpy”. 

Rádi Vám nabídneme originální českokrumlovské pivo z místního minipivovaru. Přijďte si k nám posedět a zrelaxovat v příjemném a útulné prostoru.

Pivnice je k dispozici v letních měsících každý den. Během května, června a září pak o víkendech nebo dle dohody. 

V letních měsících navíc oceníte i posezení venku.

Krumlovem na raftu či kánoi

Pokud u nás strávíte pět a více nocí, můžete se projet historickým centrem Českého Krumlova až do Zlaté Koruny zdarma.

Příjemný a nenáročný celodenní výlet ve dvou nebo s celou rodinou či přáteli. Začnete okružní plavbou historickým centem města, kde sjedete tři jezy, vše si prohlédnete z jiné perspektivy a zjistíte, že z hladiny řeky Vltavy vypadá Český Krumlov ještě více romanticky, než jak jste jej poznali coby pěší turisté. Dále pak pokračujete malebnou krajinou a krásnou přírodou kolem několika občerstvení až do Zlaté Koruny, kde Vás po zavolání vyzvedneme a dovezeme zpět do Č. Krumlova. Délka trasy činí 16km. , doba samotné plavby 4-5hod. 

Krumlovem na raftu či kánoi

Pokud u nás strávíte tři a více nocí, můžete se projet historickým centrem Českého Krumlova zdarma.

Během okružní plavby historickým centrem města sjedete tři jezy, vše si prohlédnete z jiné perspektivy a zjistíte, že z hladiny řeky Vltavy vypadá Č. Krumlov ještě více romanticky, než jak jste jej viděli coby pěší turisté. Délka trasy činí 4 km a doba plavby cca 2 hod. i s případným vykoupáním.

Krumlovem na raftu, kánoi nebo koloběžce

Všem našim klientům rádi poskytneme možnost zapůjčení raftů, kánoí a elektrokoloběžky, a to navíc se slevou!

Díky úzké spolupráci s firmami CKBike a Rafting Krumlov jsme schopni našim hostům, pokud je služba právě k dispozici, nabídnout zápůjčku všeho vybavení se slevou 20%. 

Aktuální nabídka je vždy k doptání před i po vašem příjezdu.