Apartmán Český Krumlov


Tento luxusní apartmán se nachází v celé rozloze podkrovní části domu. Apartmán má vlastní prostornou koupelnu, plně vybavenou kuchyň, jídelnu pro 8 osob a tři samostatné ložnice celkem pro 8 osob. Do apartmánu je možné umístit další dvě přistýlky.


Jedná se o samostatný byt o velikosti 98 m čtverečních se 3 ložnicemi, vybavenou kuchyní se spotřebiči, prostorným obývacím pokojem s přímím vstupem na venkovní terasu, koupelnou s vanou a sprchovým koutem a se samostatným WC.

Celý apartmán je dobře prosvětlen, má dřevěné trámové stropy, samostatný vstup, je vybaven TV a WiFi.

Apartmá je vhodné převážně k delšímu pobytu více osob, nebo rodin s dětmi s možností vlastního vaření. Kromě venkovní terasy můžete využít také přilehlé zahrady s pískovištěm. Apartmá má 8 stálých míst s možností 2 přistýlek v ložnicích. Vhodné též pro ubytování 2 rodin.

V ceně je zahrnut pronájem apartmánu na 1 noc, spotřeba energií, DPH, místní poplatky a parkování přímo u penzionu. V ceně apartmánu není zahrnuta snídaně, je možné ji doobjednat přímo na místě, cena pro 1 osobu činí 80,-Kč.

 Rezervace

-

  Příjezd: 14:00 - 19:00   Odjezd: do 11:00

  Příjezd a odjezd mimo určené časy po dohodě.Balíčky služeb

Rafting Krumlov

Našim hostům nabízíme 20% slevy na rafty u společnosti Rafting Krumlov. Nabízíme zapůjčení raftů, kánoí či vodních duší.

Obchody

Jako naši hosté naleznete ve všech těchto obchodech 10% slevu: Botanicus, dřevěné hračky Tilia, keramika Roseta.

Outdoor Krumlov

Rádi Vám sestavíme sportovní program, teambuildingovou akci nebo jen poradíme vhodné tipy na výlety. Pro hosty penzionu Tilia nabízíme 10% slevu na kola, vodní duše a paddle boardy.